LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kratki ściekowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Kratki ściekowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odpływ punktowy pod płytkę Jano 225 x 225 x 310 mm
Strzałka w prawo

Odpływ punktowy pod płytkę Jano 225 x 225 x 310 mm

268
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dyskretny odpływ punktowy pod płytkę Jano ukryjesz w okładzinie podłogowej, aby uzyskać elegancki, estetyczny efekt. Montaż nie jest przy tym skomplikowany, podobnie jak czyszczenie odpływu ze zbierających się z czasem nieczystości. Odporna stal nierdzewna, z jakiej został wykonany, świetnie znosi stały kontakt z wilgocią. W naszej ofercie zobaczysz też odpływy okrągłe i prostokątne.

   Cechy i zalety

    Odpływ punktowy pod płytkę Jano 225 x 225 x 310 mm umożliwi Ci wykończenie łazienki w praktyczny i stylowy sposób. Cały mechanizm chowa się pod płytką dociętą do kształtu trójkąta, dzięki czemu z zewnątrz wygląda spójnie z wybraną aranżacją łazienki. Zamontowany odpływ możesz także łatwo wyczyścić dzięki zastosowanym systemom usuwania nieczystości z syfonu. Odpływ punktowy pod płytkę Jano przyda się wszędzie tam, gdzie odprowadzasz brudną wodę do kanalizacji. Zainstalujesz go w łazience, pod prysznicem, ale także w posadzce pomieszczenia gospodarczego i warsztatu. Kwasoodporna stal nierdzewna jest gwarancją trwałości tego elementu. Do odpływu dołączony został ruszt pod płytkę. Dodatkowe akcesoria możesz znaleźć w marketach budowlanych Castorama.

    • Łatwy montaż
    • Wykonanie z wysokiej jakości materiałów
    • Łatwy system czyszczenia zasyfonowania z zalegających nieczystości
    • Wyposażony w wyjmowane zasyfonowanie dające możliwość czyszczenia i konserwacji odpływu bez konieczności jego demontażu, odpływ wyposażony jest w ruszt pod płytkę

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuKratka podłogowa
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    MarkaJano
    Kod produktu5908289687156