Zobacz więcej Odpływy liniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Odpływy liniowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odpływ zestaw brodzika niski 90
Strzałka w prawo

Odpływ zestaw brodzika niski 90

99,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Odpływ brodzika jest częścią instalacji sanitarnej odpowiedzialnej za odprowadzanie wody podczas korzystania z kabiny prysznicowej. Produkt wykonano z wytrzymałego materiału, który jest odporny na ewentualne uszkodzenie i korozję. Dzięki umieszczeniu bezpośrednio w powierzchni płaskiej, odpływ brodzika pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu czystości w łazience.

   Cechy i zalety

    Odpływ brodzika odpowiada za odprowadzanie wody z kabiny prysznicowej. Odpływ punktowy najlepiej sprawdza się przy umieszczeniu w centralnym miejscu kabiny, gdyż można go otoczyć delikatnymi spadkami z każdej strony. Produkt charakteryzuje się dużą trwałością, co oznacza przede wszystkim odporność na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Odpływ tego rodzaju stanowi znaczne udogodnienie podczas korzystania z kabiny prysznicowej, płaska powierzchnia zmniejsza ryzyko upadku wywołanego potknięciem lub poślizgnięciem. Z tego też względu prysznic tego typu polecany jest zwłaszcza osobom starszym lub mającym problemy z poruszaniem się. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, utrzymanie łazienki w czystości jest łatwe i nie zajmie Ci wiele czasu.

    • Łatwy montaż
    • Wytrzymały
    • Niskie zasyfonowanie
    • Kolano redukcyjne w komplecie
    • Czyszczony od góry
    • Filtr czyszczący

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu90mm
    Wysokość produktu60mm
    MateriałPolipropylen (PP)
    Kod produktu5908289681437