Zobacz więcej Odpowietrzniki do grzejników

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odpowietrznik automatyczny 1/2" higroskopijny

Odpowietrznik automatyczny 1/2" higroskopijny

27,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Odpowietrznik automatyczny higroskopijny nadaje się do montażu na instalacji centralnego ogrzewania. Ten niewielki produkt sprawia, że grzejnik nie zapowietrza się i cały czas oddaje ciepło do pomieszczenia. Jest łatwy w montażu i trwały. W sklepie Castorama znajdziesz wiele innych modeli odpowietrzników. Dopasujesz je pod względem średnicy i funkcjonalności.

   Cechy i zalety

    Szukasz akcesoriów do wyposażenia instalacji centralnego ogrzewania? Odpowietrznik automatyczny 1/2" higroskopijny jest elementem niezbędnym do prawidłowej pracy układu. To specjalnie zaprojektowany produkt, który działa automatycznie. Nie musisz samodzielnie odkręcać grzejników, by spuścić z nich powietrze. Odpowietrznik automatyczny higroskopijny jest prosty w montażu. Został wykonany z wysokiej jakości mosiądzu. Materiał jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i rdzę, co daje gwarancję wieloletniego użytkowania. Na odpowietrznik przysługuje dwuletnia gwarancja. W naszym sklepie znajdziesz wiele innych propozycji odpowietrzników, które dostosujesz do rodzaju grzejnika. Różnią się one stroną montażu i średnicą.

    • Samoczynne odpowietrzanie grzejnika
    • Bezobsługowy

    Specyfikacja techniczna

    MateriałMosiądz
    Kod produktu5900308745267