Zobacz więcej Odpowietrzniki do grzejników

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odpowietrznik automatyczny 1" prawy

Odpowietrznik automatyczny 1" prawy

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Odpowietrznik automatyczny prawy to bezobsługowy element wyposażenia grzejnika. Dzięki niemu nie musisz samodzielnie dokonywać odpowietrzania instalacji ogrzewania. Produkt jest prosty w montażu i bardzo wytrzymały. W sklepie Castorama znajdziesz również inne modele odpowietrzników. Różnią się one stroną mocowania oraz średnicą.

   Cechy i zalety

    Aby instalacja centralnego ogrzewania działała poprawnie, niezbędny jest odpowietrznik automatyczny 1" prawy. Ten niewielki produkt skutecznie odprowadza powietrze, które nagromadziło się wewnątrz grzejnika i blokuje dopływ wody, a co za tym idzie – również ciepła. Element działa automatycznie, więc nie musisz samodzielnie odkręcać części, by spuścić powietrze. W razie ewentualnej awarii zacznie działać samoczynnie. Odpowietrznik automatyczny prawy jest prosty w montażu. Został wyprodukowany z mosiądzu. Materiał odznacza się bardzo dobrymi właściwościami. Jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, odkształcenia i rdzę. Produkt jest objęty dwuletnią gwarancją. W naszym sklepie znajdziesz również inne modele odpowietrzników, które różnią się wielkością.

    • Bezobsługowy
    • Samoczynne odpowietrzanie grzejnika

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuZawór grzejnikowy
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Rozmiar gwintu (jednostki imperialne)1"
    Grupa kolorystycznaSrebrny
    KolorSrebrny
    MateriałMosiądz
    Kod produktu5900238565089