icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odrdzewiacz Dragon 5 l

Odrdzewiacz Dragon 5 l

118
/ szt.
23,60
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Środek przydaje się w czasie odnawiania elementów wykonanych ze stali oraz żeliwa, ponieważ przeznaczony jest do odrdzewiania. Stosowany jest podczas przywracania nienagannego stanu ogrodzeniom, huśtawkom oraz kwietnikom. Możesz też wykorzystać go w celu usunięcia kamienia z urządzeń sanitarnych. Proponujemy również inne środki czyszczące.

   Cechy i zalety

    Preparat stosowany jest w czasie odnawiania mebli ogrodowych, kwietników oraz balkonowych balustrad – przeznaczony jest do odrdzewiania elementów wykonanych ze stali lub żeliwa. Wykorzystywany jest zarówno przez zwykłych majsterkowiczów, jak też specjalistów przywracający nienaganny stan antykom. Środek jest wyjątkowo funkcjonalny, ponieważ idealnie sprawdza się też w przypadku usuwania kamienia oraz osadów z urządzeń sanitarnych – przyda się nie tylko w warsztacie, ale także w gospodarstwie domowym. Preparat nie posiada przykrego zapachu mogącego niekorzystnie wpłynąć na funkcjonowanie dróg oddechowych. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne środki czyszczące, zatem z powodzeniem wybierzesz produkt, który najlepiej sprawdzi się w czasie zaplanowanych prac.

    • Nie posiada przykrego zapachu
    • Do odrdzewiania elementów ze stali i żeliwa
    • Przeznaczony do usuwania kamienia i osadów z urządzeń sanitarnych

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5903649000729