Zobacz więcej Środki odtłuszczające

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo

Środki odtłuszczające

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odtłuszczacz uniwersalny ORO Produkt 750 ml
Strzałka w prawo

Odtłuszczacz uniwersalny ORO Produkt 750 ml

21,98
/ szt.
29,31
/ l

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dzięki wykorzystaniu odtłuszczacza, z powodzeniem pozbędziesz się tłustych plam z większości powierzchni w Twoim domu. Produkt charakteryzuje się łatwą aplikacją, dlatego też czyszczenie danego podłoża nie powinno Ci zająć dużo czasu. Odtłuszczacz jest dostępny w wydajnym opakowaniu, przez co może znaleźć zastosowanie podczas wielu prac porządkowych.

   Cechy i zalety

    Odtłuszczacz uniwersalny posiada szeroki wachlarz zastosowań, dzięki czemu może się przydać w niemal każdym domu lub mieszkaniu. Użycie produktu pozwoli na łatwe pozbycie się większości zabrudzeń, tym samym pozwalając na szybsze wykonanie porządków niż dotychczas. Odtłuszczacz nadaje się zarówno do usuwania plam z kuchenek i blatów, jak również do czyszczenia mebli ogrodowych lub znajdujących się w garażu narzędzi. Produkt może się przydać także w gabinecie, gdzie pozwoli na usunięcie plam z tuszu. Odtłuszczacz łatwo naniesiesz na wybraną powierzchnię za pomocą wbudowanego w butelkę spryskiwacza – dzięki czemu Twoje ręce będą mogły pozostać czyste. Produkt jest dostępny w wydajnym opakowaniu, przez co może wystarczyć do wielu zastosowań.

    • Szerokie spektrun stosowania

    Specyfikacja techniczna

    MarkaORO Produkt
    Typ pojemnikaButelka
    Objętość0.75L
    Kod produktu5907176885095