Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odtykacz w żelu do zlewów, umywalek, brodzików, wanien Starwax 1 l

Odtykacz w żelu do zlewów, umywalek, brodzików, wanien Starwax 1 l

43,98
/ szt.
43,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Odtykacz w żelu to środek, który znajduje zastosowanie podczas udrażniania zatkanych odpływów i rur. Dzięki niemu w szybki sposób odetkasz wannę, umywalkę, brodzik lub inny sprzęt sanitarny w Twojej łazience i kuchni. Środek ma gęstą konsystencję, dzięki czemu opada w stojącej wodzie i umożliwia usuwanie zatorów z mydła, resztek spożywczych, włosów, tłuszczu itp. Jest bezpieczny dla plastikowych rur, emalii i urządzeń sanitarnych.

   Cechy i zalety

    Odtykacz w żelu to środek, który stosuje się w przypadku zatkania zlewu, umywalki, brodzika lub wanny. Żel ma gęstą konsystencję i jest ciężki, dzięki czemu opada w stojącej wodzie i umożliwia błyskawiczne usunięcie zatorów z resztek spożywczych, tłuszczu, pozostałości kosmetyków, mydła itp. Umożliwia także pozbycie się brzydkiego zapachu z kanalizacji. Jest przy tym bezpieczny dla emalii i urządzeń sanitarnych. Nie niszczy rur z plastiku. Jego użycie jest proste: zachowując ostrożność, należy wlać połowę opakowania do niedrożnego odpływu, pozostawić na jakiś czas, a następnie spłukać obficie zimną wodą. Przed użyciem odtykacza należy dokładnie zapoznać się z treścią etykiety. W naszym asortymencie znajdziesz także inne produkty do udrażniania rur i odpływów.

    • Super skuteczny
    • Bardzo mocny
    • Udrażnia całkowicie zatkane odpływy

    Specyfikacja techniczna

    PostaćŻel
    Kod produktu3365000431818