Zobacz więcej Odzyskiwacz wody deszczowej

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Akcesoria do rynien

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odzyskiwacz wody deszczowej Ocean 63 mm brązowy

Odzyskiwacz wody deszczowej Ocean 63 mm brązowy

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Odzyskiwacz wody jest elementem systemu rynnowego, który pozwoli Ci efektywnie zbierać wodę deszczową przydatną m.in. do podlewania roślin ogrodowych. W ten sposób możesz znacznie ograniczyć wydatki związane ze zużyciem wody wodociągowej. Produkt wyróżnia się wysoką wytrzymałością, łatwym montażem oraz brązowym kolorem.

   Cechy i zalety

    Aby utrzymać w należytym stanie duży ogród, należy zadbać o odpowiednie nawodnienie roślin. Używanie w tym celu wody wodociągowej może okazać się bardzo kosztowne – dlatego warto korzystać z wody opadowej. W jej zbieraniu pomocny okaże się prezentowany odzyskiwacz wody deszczowej, stanowiący część systemu rynnowego. Dzięki niemu możesz łatwo odprowadzać spływającą z dachu deszczówkę wprost do specjalnego zbiornika. Produkt wykończony PVC wyróżnia się wysoką wytrzymałością, pozwalając na zachowanie szczelności systemu. Jego brązowy kolor jest trwały i estetyczny – dobrze komponuje się z orynnowaniem w tym samym odcieniu. Potrzebujesz odzyskiwacza do szerszej rury spustowej lub w innym odcieniu? Sprawdź naszą ofertę!

    • Łatwy montaż
    • Trwały kolor
    • Szczelność systemu
    • Estetyka wykonania
    • Wysoka wytrzymałość

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu63mm
    KolorBrązowy
    Kod produktu5902241617816