LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Odzyskiwacz wody deszczowej

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Akcesoria do rynien

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odzyskiwacz wody deszczowej Ocean 63 mm grafitowy

Odzyskiwacz wody deszczowej Ocean 63 mm grafitowy

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dzięki odzyskiwaczowi wody będziesz mógł w efektywny sposób zbierać spływającą rynną wodę deszczową. Podczas podlewania ogrodu zastąpisz nią wodę pobieraną z wodociągu, obniżając jednocześnie rachunki za jej zużycie. Montaż odzyskiwacza nie sprawi Ci trudności, a jego trwały, szary kolor zapewni otoczeniu estetyczny wygląd.

   Cechy i zalety

    Woda deszczowa doskonale nadaje się nie tylko do podlewania roślin, ale również do prania. Żeby móc z niej korzystać, potrzebujesz jednak zbiornika oraz elementu, który pozwoli Ci ją zbierać w czasie opadów. Doskonale sprawdzi się w tym celu odzyskiwacz wody – jedna z części systemu rynnowego, dzięki której spływająca z dachu deszczówka będzie odprowadzana w wybrane przez Ciebie miejsce. Wykorzystanie produktu pozwoli Ci znacznie ograniczyć zużycie wody z wodociągu, a tym samym obniżyć rachunki. Na uwagę zasługuje również estetyczne wykonanie odzyskiwacza, który posiada stonowany szary kolor, a także jego szczelna konstrukcja. W naszych marketach znajdziesz również pozostałe elementy niezbędne do stworzenia funkcjonalnego systemu rynnowego.

    • Łatwy montaż
    • Trwały kolor
    • Szczelność systemu
    • Estetyka wykonania
    • Wysoka wytrzymałość

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu63mm
    KolorGrafitowy
    Kod produktu5902241617854