Zobacz więcej Odzyskiwacz wody deszczowej

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Akcesoria do rynien

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odzyskiwacz wody deszczowej Ocean 90 mm brązowy

Odzyskiwacz wody deszczowej Ocean 90 mm brązowy

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wykorzystanie odzyskiwacza to prosty sposób na zbieranie wody deszczowej – stosując ją do podlewania roślin, zapewnisz im dobre warunki do rozwoju, a jednocześnie w widoczny sposób obniżysz zużycie wody wodociągowej. Produkt cechuje się stonowanym brązowym kolorem, więc najlepiej połączyć go z pozostałymi elementami systemu rynnowego w takim samym odcieniu.

   Cechy i zalety

    Czy wiesz, że woda deszczowa jest lepiej przyswajana przez rośliny niż ta pobierana z wodociągu? Dlatego gdy pada, warto zaopatrywać się w jej zapas – będzie to możliwe dzięki wykorzystaniu prezentowanego produktu. Odzyskiwacz przymocowany do rury spustowej umożliwi Ci wygodne odprowadzanie ściekającej z dachu wody do zbiornika, skąd następnie będziesz czerpał ją podczas podlewania roślin. W ten sposób możesz znacznie ograniczyć ilość zużywanej wody wodociągowej, a przez to obniżyć wysokość swoich rachunków. Na uwagę zasługuje również estetyczne i solidne wykonanie elementu, który posiada brązowy kolor i został wykończony PVC. Zapewnia ponadto szczelność systemu i cechuje się dużą wytrzymałością. Już teraz sprawdź, czy jest dostępny w najbliższym markecie Castorama!

    • Łatwy montaż
    • Trwały kolor
    • Szczelność systemu
    • Estetyka wykonania
    • Wysoka wytrzymałość

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu90mm
    KolorBrązowy
    Kod produktu5902241612866