Zobacz więcej Odzyskiwacz wody deszczowej

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Akcesoria do rynien

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odzyskiwacz wody deszczowej Ocean 90 mm grafitowy

Odzyskiwacz wody deszczowej Ocean 90 mm grafitowy

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Decydując się na montaż odzyskiwacza wody deszczowej, możesz w dużym stopniu zaoszczędzić na rachunkach za zużycie wody wodociągowej. Produkt w estetycznym grafitowym kolorze służy do wygodnego zbierania deszczówki, pozwalając Ci odprowadzać ją wprost do wybranego zbiornika. Wyróżnia się prostym montażem i dużą wytrzymałością.

   Cechy i zalety

    W czasie bezdeszczowych, upalnych dni wiele roślin wymaga regularnego, nawet codziennego podlewania. Aby nie narazić się na zbyt wysokie koszty związane z poborem wody, najlepiej korzystać z darmowej deszczówki – w jej zbieraniu pomoże Ci widoczny na zdjęciu odzyskiwacz. Produkt cechuje się solidnym wykonaniem i zapewnia systemowi rynnowemu szczelność, natomiast dzięki grafitowemu kolorowi możesz łatwo dopasować go do pozostałych elementów odprowadzających wodę w tym samym odcieniu. Prosty w montażu odzyskiwacz w czasie opadów deszczu pozwoli Ci wygodnie kierować wodę wprost z rynny do wybranego zbiornika, zapewniając jej zapas na czas suszy. To prosty sposób na obniżenie rachunków za wodę wodociągową, gwarantujący uprawianym roślinom dobre warunki do rozwoju. Znajdź w naszej ofercie odzyskiwacza w potrzebnym kolorze i zamów go już teraz!

    • Łatwy montaż
    • Trwały kolor
    • Szczelność systemu
    • Estetyka wykonania
    • Wysoka wytrzymałość

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu90mm
    KolorGrafitowy
    Kod produktu5902241616291