icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Do roślin balkonowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawozy

Strzałka w prawo

Do roślin balkonowych

Strzałka w prawo

Odżywka Agrecol Green Strong 30 ml

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odżywka Agrecol Green Strong 30 ml
3,98
/ szt.
132,67
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Produkt przeznaczony jest do pielęgnacji i odżywiania roślin doniczkowych o ozdobnych liściach. Odżywka Greek Strong to prosty w użyciu preparat o specjalnie opracowanej kompozycji składników, która dostarcza roślinom odpowiednie składniki odżywcze, w tym witaminy i minerały. Odżywka w postaci płynu umieszczona jest w dyskretnym, małym aplikatorze. Na opakowaniu znajduje się czytelna instrukcja stosowania.

  Cechy i zalety

  Regularna pielęgnacja i zapewnienie optymalnych warunków roślinom domowym w doniczkach gwarantują ich zdrowy wzrost i ich bujne kwitnięcie. Obok systematycznego nawadniania należy zapewnić roślinom podłoże bogate w wartości odżywcze, witaminy i minerały. Gleba umieszczona w pojemniku po pewnym czasie traci niezbędne roślinie składniki pokarmowe, dlatego do podłoża trzeba dostarczać związki mineralne. Do tego celu stosuje się odżywkę Greek Strong marki Agrecol. Produkt jest wygodny w użyciu, bowiem niewielki aplikator umieszcza się w ziemi raz na 6 tygodni. Preparat jest dyskretny i nie rzuca się w oczy. Odżywka przeznaczona jest do wszystkich gatunków roślin zielonych o ozdobnych liściach. Produkt jest łatwy w użyciu i można go stosować przez cały okres wegetacji roślin.

  • Zapewnia intensywne wybarwienie liści
  • Zapewnia odżywienie przez 4 tygodnie
  • Wygodny w użyciu aplikator

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Składwodny roztwór NPK, barwnik
  Kod produktu5902341004370