LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Środki do pielęgnacji roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odżywka Agrecol Orchid Strong 30 ml

Odżywka Agrecol Orchid Strong 30 ml

3,98
/ szt.
132,67
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowana odżywka do orchidei to wygodny w użyciu i skuteczny preparat o działaniu wzmacniającym dla wszystkich odmian i gatunków storczyków. Odżywka przedłuża kwitnienie i pozwala cieszyć się atrakcyjnymi kwiatami przez długi czas. Produkt posiada specjalnie opracowaną recepturę w postaci płynu. Jego stosowanie jest wyjątkowo łatwe i nie wymaga pamiętania o regularnym podlewaniu preparatem, bowiem odżywka samodzielnie uwalnia odpowiednią ilość składników odżywczych w określonych odstępach czasu. Wystarczy umieścić opakowanie w podłożu zgodnie z umieszczoną na opakowaniu instrukcją.

   Cechy i zalety

    Orchidee należą do efektownych kwiatów, są cenione przez ogrodników za atrakcyjne, wielobarwne kwiaty o przyjemnym zapachu, ale wymagają częstej pielęgnacji i skutecznego nawożenia. Specjalnie opracowana mieszanka składników odżywczych dla orchidei w postaci odżywki jest skuteczna, bowiem dostarcza do podłoża wszystkie niezbędne związki witaminowe i mineralne do bujnego i zdrowego wzrostu w optymalnych odstępach czasu. Prezentowany produkt jest wygodny w użyciu, ponieważ sam dostarcza roślinie odpowiednią ilość płynu i nie trzeba pamiętać o samodzielnym podlewaniu preparatem. Odżywka do orchidei wzmacnia i przedłuża kwitnienie wszystkich odmian i gatunków storczyków. Produkt jest wydajny, bowiem 1 aplikator wystarcza na 6 tygodni. Odżywkę można stosować przez cały rok. Idealnie sprawdza się umieszczona w pojedynczej donicy tuż przy łodydze. Na opakowaniu znajduje się czytelna instrukcja stosowania.

    • Gwarantuje dobrą kondycję oraz intensywniejsze kwitnienie
    • Zapewnia odżywienie przez 4 tygodnie
    • Wygodny w użyciu aplikator
    • Wzmacnia oaz przedłuża kwitnienie wszelkich gatunków i odmian storczyków

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuOdżywka w aplikatorze
    MarkaAgrecol
    W zestawieAplikator w zestawie
    Kod produktu5902341004400