Zobacz więcej Pojemnościowe podgrzewacze wody

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Centralne ogrzewanie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ogrzewacz elektryczny Ariston Andris 6 UR
Strzałka w prawo

Ogrzewacz elektryczny Ariston Andris 6 UR

448
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Innowacyjny ogrzewacz elektryczny Ariston Andris UR jest chętnie montowany w wielu gospodarstwach domowych. Urządzenie zapewnia stały dostęp do ciepłej wody użytkowej. Produkt został zaprojektowany i wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół. Dzięki temu możesz cieszyć się bezawaryjnym działaniem i prostą obsługą ogrzewacza.

   Cechy i zalety

    Ogrzewacz elektryczny Ariston Andris 6 UR to innowacyjne urządzenie, które przyda się w Twoim gospodarstwie domowym. Dzięki niemu możesz mieć stały dostęp do bieżącej i ciepłej wody. Jest to wygodne rozwiązanie zwłaszcza w okresie letnim, kiedy nie korzystasz z centralnego ogrzewania. Produkt ma kompaktowe wymiary, dzięki czemu bez problemu znajdziesz dogodne miejsce pod zlewem. Pojemność podgrzewacza wynosi sześć litrów. Profil poboru wody XXS oznacza, że ogrzewacz elektryczny Ariston Andris UR najlepiej sprawdzi się do mycia rąk oraz naczyń kuchennych. Urządzenie zostało wyprodukowane ze stali węglowej emaliowanej, co zapewnia bardzo wysoką jakość wykonania. Element został zabezpieczony przed szkodliwym działaniem wilgoci.

    • Kompaktowe wymiary
    • Moc grzałki: 1500 W

    Specyfikacja techniczna

    Poziom ochronyIPX3
    Szczegóły gwarancji5 lat gwarancji na zbiornik
    SeriaAndris
    Kod produktu5414849720411

    Pobierz pliki PDF

    Etykieta energetyczna