LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Okulary ochronne

Strona główna

Strzałka w prawo

Bezpieczeństwo i BHP

Strzałka w prawo

Odzież robocza

Strzałka w prawo

Sprzęt ochrony osobistej

Strzałka w prawo

Okulary ochronne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Okulary spawalnicze Most 00 36

Okulary spawalnicze Most 00 36

65,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Często wykonujesz prace spawalnicze? Jeśli tak, warto zaopatrzyć się w specjalnie zaprojektowane okulary, które ochronią Twoje oczy oraz twarz przed iskrami, a także odłamkami materiałów. Wykonane są z metalu, dlatego są odporne na uszkodzenia mechaniczne powstałe w wyniku częstej eksploatacji – nadają się do użytku domowego oraz warsztatowego.

   Cechy i zalety

    Okulary spawalnicze sprawdzają się podczas spawania – doskonale chronią oczy oraz twarz przed iskrami oraz odłamkami, jakie nieraz wydostają się spod pracującej maszyny. Są wytrzymałe, ponieważ wyprodukowano je z metalu – użytkowane latami zachowują swoją funkcjonalność. Duża w tym zasługa odporności na uszkodzenia mechaniczne – gogle można przechowywać w skrzynce na narzędzia bez obaw, że się zniszczą. Zewnętrza klapa produktu jest podnoszona, dzięki czemu nie musisz zdejmować okularów po zakończonej pracy. Wytrzymałe szkła możesz w dowolnym momencie wymienić – gdy się lekko uszkodzą lub profilaktycznie po kilku latach eksploatacji. Dotyczy to zarówno jasnych, jak i ciemnych szkieł. Nasza oferta obejmuje także inne akcesoria przeznaczone do spawania oraz lutowania.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałFilc, szkło i metal
     Średnica produktu50mm
     Kod produktu5906340872190