icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Oleje do maszyn ogrodniczych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Olej Briggs&Stratton do kosiarek 1,4 l

Olej Briggs&Stratton do kosiarek 1,4 l

54,98
/ Szt.
39,27
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Olej Briggs&Stratton to produkt przeznaczony do urządzeń ogrodniczych. Służy do naoliwiania silników czterosuwowych chłodzonych powietrzem, które stanowią napęd w kosiarkach spalinowych, glebogryzarkach, mikrociągnikach itp. Zawiera dodatki, które zapobiegają powstawaniu osadów wewnątrz silników urządzeń, co zapewnia im dłuższą żywotność.

   Cechy i zalety

    Olej Briggs&Stratton jest przeznaczony w szczególności do kosiarek – służy do konserwacji silników czterosuwowych. Jego skład jest odpowiedni do używania w silnikach chłodzonych powietrzem, które montowane są w kosiarkach spalinowych, mikrociągnikach ogrodniczych oraz glebogryzarkach. Jest to wysokodetergentowy olej, który cechuje się wysoką jakością, dzięki czemu umożliwia bezawaryjne działanie silnika w prawidłowo pracującej maszynie – zapewnia w ten sposób jej dłuższą żywotność. Dodatkowo zawiera składniki zapobiegające powstawaniu nagaru i osadów wewnątrz silników. Produkt sprzedawany jest w butelce z długą szyjką, której kształt umożliwia łatwe wlewanie preparatu do zbiornika na olej. Dostępny jest również w opakowaniu o mniejszej pojemności.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaSzt.
     Pojemność1400ml
     Kod produktu4016153100067