Zobacz więcej Oleje do maszyn ogrodniczych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Olej Briggs&Stratton do kosiarek 1,4 l

Olej Briggs&Stratton do kosiarek 1,4 l

54,98
/ szt.
39,27
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Olej Briggs&Stratton to produkt przeznaczony do urządzeń ogrodniczych. Służy do naoliwiania silników czterosuwowych chłodzonych powietrzem, które stanowią napęd w kosiarkach spalinowych, glebogryzarkach, mikrociągnikach itp. Zawiera dodatki, które zapobiegają powstawaniu osadów wewnątrz silników urządzeń, co zapewnia im dłuższą żywotność.

   Cechy i zalety

    Olej Briggs&Stratton jest przeznaczony w szczególności do kosiarek – służy do konserwacji silników czterosuwowych. Jego skład jest odpowiedni do używania w silnikach chłodzonych powietrzem, które montowane są w kosiarkach spalinowych, mikrociągnikach ogrodniczych oraz glebogryzarkach. Jest to wysokodetergentowy olej, który cechuje się wysoką jakością, dzięki czemu umożliwia bezawaryjne działanie silnika w prawidłowo pracującej maszynie – zapewnia w ten sposób jej dłuższą żywotność. Dodatkowo zawiera składniki zapobiegające powstawaniu nagaru i osadów wewnątrz silników. Produkt sprzedawany jest w butelce z długą szyjką, której kształt umożliwia łatwe wlewanie preparatu do zbiornika na olej. Dostępny jest również w opakowaniu o mniejszej pojemności.

     Specyfikacja techniczna

     Pojemność1400ml
     Kod produktu4016153100067