Zobacz więcej Oleje do pielęgnacji drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Środki do drewna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Olej do drewna Altax bezbarwny 0,75 l

Olej do drewna Altax bezbarwny 0,75 l

45,98
/ szt.
61,31
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Preparat to uniwersalny olej do drewna. Zabezpieczysz nim drewniane elementy tarasu, podłogi, elewacje, ozdoby ogrodowe, meble, blaty, drzwi i praktycznie każdą inną drewnianą powierzchnię, która może być narażona na uszkodzenia. Dzięki formule umożliwiającej głębokie wnikanie w powierzchnie, olej skutecznie chroni je przed działaniem wody i zmniejsza podatność na blaknięcie pod wpływem promieni UV.

   Cechy i zalety

    Uniwersalny olej do drewna przyda się podczas konserwacji wszystkich powierzchni drewnianych, które mogą być wystawiane na działanie słońca i wody. Sprawdza się do zaimpregnowania meble ogrodowe, drewniane części tarasu i elewacji czy ozdoby ogrodowe. Warto wykorzystać go do zabezpieczenia parkietów, blatów czy mebli wewnątrz domu. W skład preparatu wchodzi olej tungowy – najtwardszy olej naturalny, który wykorzystuje się do chronienia łodzi przed działaniem wody morskiej. Głęboko penetruje strukturę drewna, zabezpieczając je przed rozsychaniem, działaniem promieni UV i nadmiernym pękaniem. Rozprowadzony równomiernie z liniami słojów drewna, pozwoli Ci na zachowanie powierzchni w dobrym stanie, sprawiając, że stanie się ona jednolicie gładka i matowa. Olej sprawdza się zarówno w przypadku egzotycznych, jak i krajowych rodzajów drewna.

    • Dopuszczalna wartość maksymalnej zawartości LZO: 750 g/l

    Specyfikacja techniczna

    Pokrycie25m²
    Pokrycie z litra30m²/L
    Czas schnięcia24 godziny
    Informacje o LZO618.2g/L
    Liczba warstw2
    Metoda aplikacjiPędzel, szmatka lub tampon malarski
    KolorBezbarwny
    Kod produktu5900172250102