Zobacz więcej Oleje do pielęgnacji drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Środki do drewna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Olej do drewna Altax bezbarwny 10 l

Olej do drewna Altax bezbarwny 10 l

448
/ szt.
44,80
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Olej do drewna służy trwałemu zabezpieczeniu drewna. Z pomocą oleju ochronisz przed uszkodzeniami drewniane elementy tarasu, podłogi, elewacje, ozdoby ogrodowe, meble, blaty, drzwi i każdą inną drewnianą powierzchnię. Dzięki formule umożliwiającej głębokie wnikanie w powierzchnie, chroni je przed działaniem wody i zmniejsza podatność na blaknięcie pod wpływem promieni UV.

   Cechy i zalety

    Środek to bezbarwny i uniwersalny olej do drewna. Dzięki zastosowaniu oleju tungowego – wykorzystywanego przy zabezpieczaniu łodzi przed działaniem morskiej wody, zabezpieczona powierzchnia staje się odporna na działanie deszczu i słońca. Głębokie wnikanie w strukturę drewna umożliwia jego oddychanie oraz zabezpiecza je przed nadmiernym pękaniem i rozsychaniem.Do nałożenia oleju potrzebny będzie Ci jedynie pędzel lub rolka. Szmatka lub tampon pomogą Ci w rozprowadzeniu oleju zgodnie z linią słojów, co pozostawi gładką i matową powierzchnię. Olej sprawdza się zarówno w przypadku egzotycznych, jak i krajowych gatunków drewna. Pozwoli Ci na zabezpieczenie drewnianych powierzchni wystawionych na działanie wody i promieni UV, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń.

    • Dopuszczalna wartość maksymalnej zawartości LZO: 750 g/l

    Specyfikacja techniczna

    Pokrycie300m²
    Pokrycie z litra30m²/L
    Czas schnięcia24 godziny
    Informacje o LZO618.2g/L
    Liczba warstw2
    Metoda aplikacjiPędzel, szmatka lub tampon malarski
    KolorBezbarwny
    Kod produktu5900172250126