LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Oleje do pielęgnacji drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Środki do drewna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Olej do drewna Altax kasztan 0,75 l

Olej do drewna Altax kasztan 0,75 l

45,98
/ szt.
61,31
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Olej do drewna nadaje drewnu piękny wygląd i jednocześnie zabezpiecza je przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Nadaje się do stosowania na elementach wykonanych z drewna krajowego i egzotycznego, takich jak meble ogrodowe, pomosty, tarasy i podłogi. Produkt zawiera kompozycję pigmentów i olejów naturalnych, dzięki czemu drewno w Twoim domu i ogrodzie będzie odznaczało się wysoką estetyką wykończenia. Do wyboru masz olej w kilku kolorach i pojemnościach opakowań.

   Cechy i zalety

    Olej do drewna kasztan stworzony jest do pielęgnacji i ochrony elementów drewnianych, takich jak podłogi, tarasy, pomosty czy meble ogrodowe. W jego skład wchodzą oleje naturalne, a wśród nich olej tungowy, co zapewnia doskonałą ochronę drewna przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak woda oraz promieniowanie UV. Dzięki zastosowaniu oleju elementy drewniane w Twoim otoczeniu nabierają pięknego, szlachetnego wyglądu, a wysokogatunkowe pigmenty w nim zawarte podkreślają piękny i naturalny charakter surowca. Jeśli do tej pory Twoje drewniane podłogi czy meble ogrodowe pękały i łuszczyły się, doskonałym rozwiązaniem jest proponowany produkt, który głęboko wnika w drewno, chroniąc je nawet przed ekstremalnymi warunkami pogodowymi. W naszej ofercie posiadamy oleje w różnych kolorach, dzięki czemu posiadasz szeroki wachlarz opcji wyboru.

    • Dopuszczalna wartość maksymalnej zawartości LZO: 750 g/l

    Specyfikacja techniczna

    Pokrycie25m²
    Pokrycie z litra30m²/L
    Czas schnięcia24 godziny
    Informacje o LZO618.2g/L
    Liczba warstw2
    Metoda aplikacjiPędzel, szmatka lub tampon malarski
    KolorKasztan
    Kod produktu5900172203030