Zobacz więcej Oleje do pielęgnacji drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Środki do drewna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Olej do drewna Altax kasztan 2,5 l

Olej do drewna Altax kasztan 2,5 l

99,98
/ szt.
39,99
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Olej Altaxin to produkt, którym pokryjesz drewniane meble i powierzchnie, ochraniając je w ten sposób przed niszczącym działaniem warunków atmosferycznych. Dzięki jego zastosowaniu drewno, przechowywane zarówno w domu, jak i na zewnątrz, zachowa swój naturalny wygląd na długo. Możesz wykończyć olejem w kolorze kasztanowym swój taras i meble ogrodowe.

   Cechy i zalety

    Olej Altaxin może być użyty jako wykończenie drewnianych powierzchni i mebli, które stanowią elementy wystroju zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Będzie on odpowiedni do pokrycia tarasu, ponieważ ochroni go przed wilgocią i promieniowaniem słonecznym, zapewniając mu dłuższe funkcjonowanie, zapobiegając gniciu i nadmiernemu wysuszeniu. Olej wnika głęboko w strukturę drewna, impregnując je i pielęgnując, a jednocześnie pozwalając mu oddychać. Produkt jest mieszaniną olejów naturalnych i zawiera najtrwalszy z nich – olej tungowy, dzięki czemu ochroni skutecznie Twoje meble, zapewniając im długi czas przydatności. Kasztanowy kolor pokrycia uwydatni głęboki kolor ciemnych gatunków drewna oraz zabarwi w atrakcyjny sposób jaśniejsze.

    • Dopuszczalna wartość maksymalnej zawartości LZO: 750 g/l

    Specyfikacja techniczna

    Pokrycie75m²
    Pokrycie z litra30m²/L
    Czas schnięcia24 godziny
    Informacje o LZO618.2g/L
    Liczba warstw2
    Metoda aplikacjiPędzel, szmatka lub tampon malarski
    KolorKasztan
    Kod produktu5900172203238