Zobacz więcej Oleje do pielęgnacji drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Środki do drewna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Olej do drewna Altax palisander 2,5 l

Olej do drewna Altax palisander 2,5 l

99,98
/ szt.
39,99
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Olej Altaxin jest produktem, za którego pomocą wykończysz swoje meble drewniane i taras. Dzięki niemu drewno będzie odporne na szkodliwy wpływ warunków atmosferycznych, takich jak deszcz, słońce czy mróz. Olej wnika głęboko w strukturę drewna, zapewniając mu konserwację, przedłużając tym samym okres jego użytkowania i ułatwiając pielęgnację.

   Cechy i zalety

    Olej Altaxin pomoże Ci odpowiednio zadbać o wygląd i jakość drewnianych tarasów, balkonów i altan oraz elementów wyposażenia ogrodów. Możesz także go użyć do konserwacji mebli łazienkowych lub kuchennych, które są bardziej narażone na kontakt z wodą i zabrudzenia. Pokrycie drewna olejem zapewni mu odporność na warunki atmosferyczne, które mogłyby przyczynić się do jego niszczenia. Działanie produktu sprawi, że drewniane elementy nie będą gnić, blaknąć lub ciemnieć oraz pękać. Olej pomoże zachować pierwotny wygląd drewnianych tarasów i mebli na długo, dzięki czemu unikniesz konieczności ich wymiany czy też renowacji. W jego składzie znajduje się olej tungowy, który jest najtrwalszym z olejów naturalnych, dlatego produkt efektywnie ochroni Twoje drewno przed szybkim starzeniem się.

    • Dopuszczalna wartość maksymalnej zawartości LZO: 750 g/l

    Specyfikacja techniczna

    Pokrycie75m²
    Pokrycie z litra30m²/L
    Czas schnięcia24 godziny
    Informacje o LZO618.2g/L
    Liczba warstw2
    Metoda aplikacjiPędzel, szmatka lub tampon malarski
    KolorPalisander
    Kod produktu5900172203252