Zobacz więcej Oleje do pielęgnacji drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Środki do drewna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Olej do drewna Altax tik 0,75 l

Olej do drewna Altax tik 0,75 l

45,98
/ szt.
61,31
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Olej do drewna zapewnia długotrwałe i profesjonalne zabezpieczenie drewna krajowego i egzotycznego przed wodą, zanieczyszczeniami oraz promieniami UV. Z powodzeniem możesz stosować go zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz – dzięki zawartości olejów naturalnych wnika głęboko w drewno, chroniąc je przed wysychaniem i pękaniem i wydobywając jednocześnie jego naturalne piękno .Produkt jest wydajny, prosty w aplikacji oraz dostępny w innych kolorach i pojemnościach.

   Cechy i zalety

    Olej do drewna tik to nowoczesna mieszanina wysokogatunkowych olejów naturalnych, w tym oleju tungowego, która służy do pielęgnacji i ochrony drewna. Chroni drewniane elementy i konstrukcje przed wodą, zabrudzeniami i promieniowaniem UV nawet w ekstremalnych warunkach. Chcesz, aby Twoje podłogi, drzwi i meble ogrodowe nabrały szlachetnego wyglądu? Produkt, dzięki pigmentom, w naturalny sposób podkreśla barwę i piękno struktury drewna krajowego oraz egzotycznego, co pozwala Ci cieszyć się jego pięknem. Olej bardzo głęboko penetruje surowiec, co zapobiega jego rozsychaniu, pękaniu i brzydkiemu łuszczeniu się. Wyrób jest wydajny oraz łatwy w nanoszeniu, pielęgnacji i renowacji, co przekłada się na oszczędność Twojego czasu i pieniędzy. W naszym asortymencie znajdziesz kilka wersji kolorystycznych do wyboru w poręcznych pojemnikach o różnej pojemności.

    • Dopuszczalna wartość maksymalnej zawartości LZO: 750 g/l

    Specyfikacja techniczna

    Pokrycie25m²
    Pokrycie z litra30m²/L
    Czas schnięcia24 godziny
    Informacje o LZO618.2g/L
    Liczba warstw2
    Metoda aplikacjiPędzel, szmatka lub tampon malarski
    KolorTik
    Kod produktu5900172203047