Zobacz więcej Oleje do maszyn ogrodniczych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Olej do kosiarek Briggs&Stratton 0,5 l

Olej do kosiarek Briggs&Stratton 0,5 l

32,98
/ szt.
65,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Olej do kosiarek Briggs&Stratton chroni silniki urządzeń ogrodowych przez zacieraniem się. Przeznaczony jest do silników czterosuwowych – może być stosowany m.in. w kosiarkach, wertykulatorach, glebogryzarkach, zamiatarkach i małych traktorkach. Olej zawiera dodatki, które chronią części przed osadzaniem się na nich nagaru i innych zanieczyszczeń.

   Cechy i zalety

    Olej do kosiarek Briggs&Stratton to środek, który zapewnia właściwą pracę silnikom urządzeń ogrodniczych. Jest przeznaczony do konserwacji mechanizmów czterosuwowych – jego formuła jest odpowiednia dla silników chłodzonych powietrzem w urządzeniach takich jak kosiarki, glebogryzarki, wertykulatory, zamiatarki lub małe traktorki. Podstawowym działaniem oleju jest ochrona pracujących części przed zacieraniem się. Posiada składniki, które zapewniają ochronę przed osadzaniem się w częściach silnika osadów i nagaru, co zapewnia długą żywotność odpowiednio pracującego i konserwowanego urządzenia. Łatwe wlewanie preparatu ułatwia butelka z długą szyjką. Olej dostępny jest również w opakowaniach o większej pojemności, więc łatwo dobierzesz odpowiedni produkt.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuOlej
     MarkaBriggs & Stratton
     Pojemność500ml
     Waga produktu500g
     Kod produktu4016153559049