Zobacz więcej Oleje do maszyn ogrodniczych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Olej do łańcuchów pił mechanicznych EKO-PIL 68 1 l

Olej do łańcuchów pił mechanicznych EKO-PIL 68 1 l

27,98
/ szt.
27,98
/ l

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Olej wykorzystywany jest w celu smarowania łańcuchów pił mechanicznych, wobec czego przyda się w większości przydomowych warsztatów. Środek przez długi czas pozostanie w pożądanym miejscu, gdyż cechuje się idealną przyczepnością. Pokryty nim łańcuch nie będzie ulegał ścieraniu się, zachowując nienaganny stan nawet w przypadku jego częstego użytkowania.

   Cechy i zalety

    Olej przyda się w większości przydomowych warsztatów, zakładów produkcyjnych oraz serwisów naprawczych, ponieważ przeznaczony jest do smarowania łańcuchów pił mechanicznych. Produkt zapewnia urządzeniom płynne działanie, dzięki czemu możliwa jest dokładna obróbka twardych materiałów. Preparat cechuje się znakomitą przyczepnością, dlatego nie będziesz musiał go często aplikować – przez długi czas pozostanie w pożądanym miejscu. Ponadto środek minimalizuje ryzyko szybkiego ścierania się łańcuchów pił mechanicznych, wydłużając ich żywotność – jest wyjątkowo funkcjonalny. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne rodzaje olejów, wobec czego bezproblemowo wybierzesz preparat najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuOlej
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Produkt chemiczny sklasyfikowany jako niebezpiecznyNie zawiera substancji niebezpiecznych
     Pojemność1000ml
     Kod produktu5907806230004