Zobacz więcej Oleje do maszyn ogrodniczych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Olej do odśnieżarek Snow-Oil 10W30 0,6 l

Olej do odśnieżarek Snow-Oil 10W30 0,6 l

19,98
/ szt.
33,30
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Olej znajdzie zastosowanie podczas odśnieżania Twojej posesji – jako dodatkowe zabezpieczenie urządzeń spalinowych, wykorzystywanych do prac w niskich temperaturach. Preparat wpływa na wysoką odporność odśnieżarek na korodowanie oraz inne uszkodzenia mechaniczne, przez co będziesz mógł z nich korzystać przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Olej to uniwersalny preparat, który wykorzystasz jako zabezpieczenie odśnieżarek, jak również innych urządzeń spalinowych przeznaczonych do pracy w niskich temperaturach. Produkt skutecznie zabezpiecza powierzchnię urządzeń przed uszkodzeniami, jakie mogą wynikać z ich długotrwałego użytkowania. Dzięki jego zastosowaniu ograniczysz występowanie rdzy oraz osadów na powierzchni swoich urządzeń, wpływając tym samym na wysoką jakość wykonywanych przy ich użyciu prac. Produkt zawarty jest w poręcznej, wygodnej w użyciu butelce, która ułatwi Ci odpowiednie dozowanie preparatu. W zależności od rodzaju wykonywanych przed Ciebie prac w naszym asortymencie znajdziesz także inne oleje mechaniczne, co ułatwi Ci wybór odpowiedniego preparatu.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu5901828110818