icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Oleje do maszyn ogrodniczych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Olej do pił Eko-Pil 68 2 l

Olej do pił Eko-Pil 68 2 l

44,98
/ szt.
22,49
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Olej do pił to preparat, dzięki któremu skutecznie zakonserwujesz łańcuchy oraz prowadnice w piłach mechanicznych. Zastosowanie preparatu sprawi, ze zabezpieczysz elementy tnące przed przedwczesnym zużyciem, a także zapewnisz sobie bezawaryjna pracę posiadanego urządzenia. Olej znajduje się w butelce wyposażonej w poręczny uchwyt, dlatego jego dozowanie jest wygodne.

   Cechy i zalety

    Olej mineralny do pił znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym, w którym wykorzystywane są różnego rodzaju piły. Sprawdzi się on znakomicie zarówno w przypadku ręcznych pilarek łańcuchowych, jak i ich stołowych odpowiedników. Preparat posłuży Ci bowiem do smarowania łańcuchów oraz prowadnic, dzięki czemu elementy tnące będą zabezpieczone przed przedwczesnym zużyciem oraz uszkodzeniem. W rezultacie zapewnisz sobie możliwość długotrwałego i bezawaryjnego użytkowania posiadanego sprzętu. Kolejnym atutem produktu jest wygoda jego aplikacji – olej znajduje się w butelce wyposażonej w poręczny uchwyt, dlatego będziesz mógł go z łatwością dozować. W naszym asortymencie znajdziesz również wiele innych tego typu preparatów, przeznaczonych do stosowania z różnymi urządzeniami, dlatego zapoznaj się z pozostałą ofertą.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     Kod produktu5907806230615