icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Oleje do maszyn ogrodniczych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Olej do pił Eko-Pil 68 5 l

Olej do pił Eko-Pil 68 5 l

74,98
/ szt.
15
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Olej przeznaczony jest do smarowania łańcuchów i prowadnic pił mechanicznych lub pilarek – przyda się zarówno w profesjonalnym zakładzie produkcyjnym, jak też w przydomowym warsztacie. Środek przez długi czas pozostaje w pożądanym miejscu, więc nie będziesz musiał go często aplikować. Olej zabezpieczy łańcuch przed ścieraniem, zapewniając mu idealny stan na długi czas.

   Cechy i zalety

    Olej wykorzystywany jest w celu smarowania łańcuchów oraz prowadnic pił mechanicznych. Idealnie sprawdza się także w przypadku pilarek stosowanych w gospodarce leśnej, ogrodnictwie oraz gospodarstwach domowych – jest wyjątkowo funkcjonalny. Preparat charakteryzujący się doskonałą przyczepnością przez długi czas pozostaje w pożądanym miejscu, więc nie będziesz musiał go często aplikować. Olej wzbogacony został w uszlachetniające domieszki, dzięki czemu posiada właściwości biodegradowalne. Środek zmniejsza ryzyko szybkiego ścierania się łańcucha, wydłużając jego żywotność. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne rodzaje tego produktu, co umożliwia Ci bezproblemowe wybranie oleju najlepiej odpowiadającego Twoim potrzebom.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu5907806230011