icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Oleje do maszyn ogrodniczych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Olej do pił Eko-Pil 68 5 l

Olej do pił Eko-Pil 68 5 l

74,98
/ szt.
15
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Olej przeznaczony jest do smarowania łańcuchów i prowadnic pił mechanicznych lub pilarek – przyda się zarówno w profesjonalnym zakładzie produkcyjnym, jak też w przydomowym warsztacie. Środek przez długi czas pozostaje w pożądanym miejscu, więc nie będziesz musiał go często aplikować. Olej zabezpieczy łańcuch przed ścieraniem, zapewniając mu idealny stan na długi czas.

   Cechy i zalety

    Olej wykorzystywany jest w celu smarowania łańcuchów oraz prowadnic pił mechanicznych. Idealnie sprawdza się także w przypadku pilarek stosowanych w gospodarce leśnej, ogrodnictwie oraz gospodarstwach domowych – jest wyjątkowo funkcjonalny. Preparat charakteryzujący się doskonałą przyczepnością przez długi czas pozostaje w pożądanym miejscu, więc nie będziesz musiał go często aplikować. Olej wzbogacony został w uszlachetniające domieszki, dzięki czemu posiada właściwości biodegradowalne. Środek zmniejsza ryzyko szybkiego ścierania się łańcucha, wydłużając jego żywotność. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne rodzaje tego produktu, co umożliwia Ci bezproblemowe wybranie oleju najlepiej odpowiadającego Twoim potrzebom.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     Kod produktu5907806230011