icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Oleje do maszyn ogrodniczych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Olej hydrauliczny Airpress 1 l
Strzałka w prawo

Olej hydrauliczny Airpress 1 l

28,98
/ szt.
28,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Olej marki Airpress przeznaczony jest do stosowania w średnioobciążonych układach przeniesienia siły oraz napędu i sterowania hydraulicznego urządzeń z napędem hydraulicznym. Charakteryzuje się znakomitymi własnościami przeciwzużyciowymi, dzięki czemu doskonale ochroni mechanizm przed uszkodzeniami mechanicznymi wynikającymi z nadmiernego tarcia.

   Cechy i zalety

    Olej marki Airpress przeznaczony jest do stosowania w średnioobciążonych układach przeniesienia siły oraz napędu i sterowania hydraulicznego urządzeń z napędem hydraulicznym. Olej bardzo dobrze się spręża, pozwalając na uzyskanie bardzo dużej siły. Wykonany z pochodnych ropy naftowej, charakteryzuje się własnościami przeciwzużyciowymi, dzięki czemu mechanizm, w którym będzie zastosowany utrzyma się w znakomitym stanie nawet po długiej eksploatacji. Odporność na wysokie temperatury sprawia, że olej zachowuje swoją lepkość nawet podczas pracy z bardzo gorącymi układami. Sprawia to, że nawet mocno rozgrzane elementy nie ocierają się o siebie, dzięki czemu pozostają jednakowo chronione. Wymiana oleju hydraulicznego to pewny sposób na długą żywotność każdego układu hydraulicznego.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     MarkaAirpress
     Kod produktu8712418264913