LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Płyny, oleje i smary

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Płyny, oleje i smary

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Olej maszynowy 60 ml

Olej maszynowy 60 ml

18,98
/ szt.
316,33
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Olej maszynowy to uniwersalny produkt, który możesz wykorzystać do różnego rodzaju mechanizmów oraz sprzętu, który posiadasz we własnym domu. Wyrób usprawnia pracę układów mechanicznych, konserwuje i wydłuża ich czas eksploatacji. Olej doskonale się nada do prowadnic, zamków w drzwiach, zawiasów od szafek oraz do sprzętu AGD.

   Cechy i zalety

    Olej maszynowy to produkt, który z powodzeniem wykorzystasz w swoim domu. Wyrób dostępny jest w wygodnym do aplikacji plastikowym opakowaniu i jest bardzo wydajny. Możesz go wykorzystać do różnego rodzaju mechanizmów i przedmiotów w swoim domu. Doskonale się nadaje do sprzętu AGD. Konserwuje i zabezpiecza elementy przed niszczeniem, a także usprawnia pracę układu mechanicznego. Możesz go wykorzystać do prowadnic oraz przekładni. Nadaje się także do łożysk. Stosując go do np. zamków lub kłódek zapobiegasz zacinaniu się mechanizmu, dzięki czemu będziesz mógł swobodnie przekręcić klucz. Dzięki szerokiej gamie produktów, którą dysponujemy będziesz mógł wybrać smar o odpowiadającej Tobie specyfikacji oraz przeznaczeniu.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu5901828391255