icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Oleje do maszyn ogrodniczych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Olej McCulloch do 2T 1 l

Olej McCulloch do 2T 1 l

46,98
/ szt.
46,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Olej przeznaczony jest do silników dwusuwowych znajdujących się w maszynach ogrodowych – na przykład w dmuchawie do liści. Produkt skutecznie chroni mechanizmy urządzeń przed korozją oraz innymi uszkodzeniami, dzięki czemu będziesz mógł je długotrwale użytkować. Olej niweluje także ilość osadów, co znacząco wpływa na jakość pracy silnika.

   Cechy i zalety

    Olej wykorzystywany jest w silnikach dwusuwowych – dzięki jego użyciu będą one bezpiecznie funkcjonować przez długi czas. Zastosowanie produktu wpłynie na sprawność Twojej pilarki, podkaszarki czy też nożyc do żywopłotu, co ułatwi efektywne wykonywanie ogrodowych prac. Wygodna w użyciu butelka umożliwi Ci równomierne rozprowadzanie preparatu. Jego właściwe dozowanie ułatwia także ciemna barwa oleju. Preparat posiada właściwości antykorozyjne, przez co skutecznie chroni powierzchnię silnika przed uszkodzeniami. Ponadto skutecznie ogranicza występowanie uciążliwych osadów, co w dużym stopniu usprawnia pracę urządzenia. W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór olei przeznaczonych do różnych typów sprzętów, co ułatwi Ci dobór właściwego preparatu.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaMcCulloch
     Kod produktu7391736016629