Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do elektronarzędzi

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Olej smarujący do tłoka Wagner 118 ml

Olej smarujący do tłoka Wagner 118 ml

59,98
/ szt.
508,31
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zadbaj o żywotność swoich urządzeń i wyposaż się w olej smarujący do tłoka Wagner. To wysokiej klasy produkt, który możesz zastosować do sprężarki powietrza, agregatu czy pistoletu malarskiego. Za jego pomocą wydłużysz żywotność tych narzędzi. Wystarczy, że regularnie będziesz smarować tym produktem tłok danego urządzenia.

   Cechy i zalety

    Olej smarujący do tłoka Wagner 118 ml doskonale zabezpiecza urządzenia przed trwałymi uszkodzeniami. To produkt, który doskonale chroni sprzęt przed korozją i wilgocią. Dzięki temu będzie on działał bez awarii przez długie lata. Unikniesz tym samym jego drogich napraw. Ponadto zapewnia on doskonałe smarowanie, zabezpiecza urządzenie również przed zablokowaniem tłoka nawet w obecności wody. Co więcej, olej smarujący do tłoka Wagner chroni silnik przed zatarciem i wydłuża jego żywotność. Produkt dobrze sprawdza się w takich urządzeniach jak np. sprężarka, pistolet do malowania i agregat. Butelka jest wyposażona w wygodny aplikator, który ułatwia nakładanie oleju. Jeśli szukasz innych produktów smarujących, sprawdź bogatą ofertę Castorama.

    • Właściwości konserwujące

    Specyfikacja techniczna

    MarkaWagner
    Liczba sztuk1
    Pojemność118ml
    Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Kod produktu0612567392025