Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do elektronarzędzi

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Olej smarujący Wagner Nuto H 46 0,5 l

Olej smarujący Wagner Nuto H 46 0,5 l

49,98
/ szt.
99,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Olej smarujący Wagner Nuto H 46 to świetny wybór, jeśli chcesz wydłużyć żywotność swojego urządzenia. To produkt, który zapewnia odpowiednie smarowanie tłoka, dzięki czemu zabezpiecza przed zatarciem. Możesz go wykorzystać m.in. do agregatów lub pistoletów malarskich. Pojemna butelka sprawia, że wystarczy Ci na wiele aplikacji.

   Cechy i zalety

    Chcesz, żeby Twój sprzęt działał bezawaryjnie przez długie lata? Wybierz olej smarujący Wagner Nuto H 46 0,5 l i zabezpiecz takie urządzenia jak np. agregat, sprężarka lub pistolet malarski. Dzięki niemu ochronisz swój sprzęt przed zablokowaniem tłoka. Produkt zapewnia odpowiednie smarowanie i chroni przed zatarciem. Dzięki temu możliwe jest wydłużenie pracy sprzętu, nawet jeśli będzie działać w trudnych warunkach. Olej smarujący Wagner Nuto H 46 chroni również urządzenia przed wilgocią i korozją. To doskonała wiadomość, jeśli sprzęt często jest wykorzystywany na zewnątrz w trudnych warunkach pogodowych. W pozostałych ofertach Castorama znajdziesz również inne produkty smarujące, w tym oleje w butelkach o innej pojemności niż 500 ml.

    • Właściwości konserwujące

    Specyfikacja techniczna

    MarkaWagner
    Liczba sztuk1
    Pojemność500ml
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Kod produktu5907699069132