Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Lejki i oliwiarki

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Lejki i oliwiarki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Oliwiarka Yato z elastycznym aplikatorem 220 ml

Oliwiarka Yato z elastycznym aplikatorem 220 ml

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zastanawiasz się, jak prawidłowo rozprowadzić olej na mechanizmach samochodu? Pomoże Ci w tym proponowana oliwiarka stworzona specjalnie z myślą o aplikacji tego typu preparatów. Elastyczny aplikator pozwala na łatwe dotarcie nawet do miejsc o ograniczonej dostępności. Korzystając z przeźroczystego pojemnika, bezproblemowo ocenisz poziom cieczy w zbiorniku.

   Cechy i zalety

    Masz problem z prawidłowym rozprowadzeniem oleju na mechanizmach samochodu? W takim razie z pewnością przypadnie Ci do gustu proponowana oliwiarka stworzona z myślą o odpowiedniej aplikacji preparatów. Metalowa konstrukcja przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne. Produkt wyposażony został w przeźroczysty zbiornik, co pozwala na łatwe kontrolowanie poziomu cieczy w pojemniku. Elastyczny aplikator umożliwia bezproblemowe dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc. Produkt posiada także precyzyjny spust przeznaczony do sprawnego dozowania oleju. Jeśli chcesz samodzielnie przeprowadzić drobne prace serwisowe przy pojeździe, koniecznie zaopatrz się w praktyczną oliwiarkę. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą już teraz!

     Specyfikacja techniczna

     KolorMix
     MateriałMetal i tworzywo sztuczne
     Kod produktu5906083906909