icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Ołówki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Akcesoria do zaznaczania

Strzałka w prawo

Ołówki

Strzałka w prawo

Ołówek do cegły

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ołówek do cegły
4,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Planujesz montaż konstrukcji na ceglanej powierzchni? Zaopatrz się w oferowany ołówek, za pomocą którego z łatwością zaznaczysz na materiale miejsca mocowań rozmaitych elementów. Przedmiot utrzymany jest w intensywnym zielonym kolorze, co ułatwia jego odnalezienie. Wyprodukowany z drewna jest odporny na uszkodzenia mechaniczne.

  Cechy i zalety

  Masz trudność z zaznaczeniem na ceglanej powierzchni miejsc mocowań elementów montażowych? Przyda Ci się oferowany ołówek stworzony z myślą o kreśleniu na tym materiale. Przedmiot wykonany z drewna jest odporny na uszkodzenia mechaniczne – jest to ważne w przypadku części użytkowanych na placu budowy. Utrzymany jest w intensywnym zielonym kolorze, więc będzie widoczny w torbie pośród innych akcesoriów – ułatwi to jego odnalezienie, kiedy będzie potrzebny. Znajdzie zastosowanie zarówno firmie budowlanej, jak też osobie samodzielnie montującej altanę ogrodową lub wykańczającej elewację. Szukasz ołówka do kreślenia po cegle? Znajdziesz go w przygotowanej przez nas ofercie. Zapraszamy do sprawdzenia asortymentu! Sprawdź również ołówki do innych materiałów.

   Specyfikacja techniczna

   Długość produktu175mm
   Liczba sztuk1
   Typ opakowaniaszt.
   Gwarancja producenta12 lat
   Kolorzielony
   Grupa kolorystycznaZielony
   Kod produktu3663602815877