LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Ołówki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Akcesoria do zaznaczania

Strzałka w prawo

Ołówki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ołówek do drewna

Ołówek do drewna

3,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podczas montowania drewnianej konstrukcji przyda Ci się oferowany ołówek – przyrząd wykorzystasz w celu zaznaczenia miejsc cięcia desek. Posiada on intensywny czerwony kolor, co zapobiega jego gubieniu się. Wykonany z drewna jest odporny na pęknięcia. Znajdzie zastosowanie zarówno w serwisie naprawczym, jak też w garażu majsterkowicza.

   Cechy i zalety

    Podczas prac montażowych często zapominasz, w którym miejscu powinieneś wykonać cięcie deski? Prawdopodobnie Twój warsztat nie został jeszcze wyposażony w oferowany ołówek – przeznaczony jest do łatwego kreślenia po drewnie. Praktyczny przyrząd znajdzie zastosowanie zarówno w zakładzie stolarskim, jak też w garażu majsterkowicza lubiącego samodzielne tworzenie lub naprawianie konstrukcji codziennego użytku. Wyprodukowany z drewna jest odporny na uszkodzenia mechaniczne – jest to ważne jeśli chodzi o akcesoria stosowane w warsztatach. Posiada intensywny czerwony kolor, co zapobiega jego gubieniu się. Planujesz montaż drewnianej konstrukcji? Przyda Ci się oferowany ołówek pozwalający na łatwe pisanie po materiale. Sprawdź naszą ofertę!

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu175mm
     Liczba sztuk1
     Gwarancja producenta12 lat
     Kolorczerwony
     Grupa kolorystycznaCzerwony
     Kod produktu3663602815860