icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Ołówki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Akcesoria do zaznaczania

Strzałka w prawo

Ołówki

Strzałka w prawo

Ołówek do szkła

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ołówek do szkła
5,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zastanawiasz się, jak prawidłowo zaznaczyć miejsce cięcia szkła podczas prac montażowych? Zadanie to wykonasz z łatwością za pomocą oferowanego ołówka – stworzony został z myślą o kreśleniu na tym materiale. Wyprodukowany z drewna jest odporny na uszkodzenia. Przedmiot posiada intensywny żółty kolor, co zapobiega gubieniu się tego niewielkiego elementu.

  Cechy i zalety

  Lubisz wykonywać dekoracje ze szkła, ale zaznaczanie miejsca cięcia elementów sprawia Ci trudność? Standardowy ołówek lub długopis nie zostawia na śliskim materiale wystarczająco wyrazistych śladów? W takim razie oferowany ołówek stworzony został z myślą o Tobie – przeznaczony jest bowiem do dokładnego zaznaczania ważnych punktów na szkle. Produkt wykonany został z drewna, czemu zawdzięcza się jego odporność na uszkodzenia mechaniczne; jest to ważne w przypadku przedmiotów użytkowanych w warsztatach. Posiada żółty kolor, co zmniejsza ryzyko zgubienia niewielkiego elementu. Praktyczny ołówek znajdzie zastosowanie zarówno w zakładzie produkcyjnym, jak też w garażu majsterkowicza. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą, gdzie znajdziesz również modele do drewna oraz betonu.

   Specyfikacja techniczna

   Długość produktu175mm
   Liczba sztuk1
   Typ opakowaniaszt.
   Gwarancja producenta12 lat
   Kolorżółty
   Grupa kolorystycznaŻółty
   Kod produktu3663602815846