Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Pasy i paski

Strona główna

Strzałka w prawo

Bezpieczeństwo i BHP

Strzałka w prawo

Odzież robocza

Strzałka w prawo

Pasy i paski

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Opaska samozaciskowa DPM Solid żółta odblaskowa

Opaska samozaciskowa DPM Solid żółta odblaskowa

5,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Opaska samozaciskowa została wykończona w odblaskowym, żółtym kolorze – dzięki czemu sprawia, że będziesz widoczny na drodze nawet ze sporej odległości. Produkt charakteryzuje się wytrzymałością, co pozwala mu pozostać w oryginalnym stanie przez długi czas. Opaskę łatwo przymocujesz zarówno do odzieży wierzchniej, jak i plecaka lub tornistra.

   Cechy i zalety

    Opaska samozaciskowa posiada szereg zastosowań, dzięki czemu może się okazać przydatna w niemal każdym domu. Wykorzystując produkt, zwiększysz swoją widoczność na drodze – zarówno podczas wycieczki rowerem, jak również w trakcie pieszych spacerów po zmroku. Opaskę w prosty sposób przymocowujesz do plecaka lub tornistra, co może się okazać szczególnie przydatne w okresie jesienno-zimowym. Produkt został wykonany z wytrzymałego materiału, dzięki czemu na długo zachowa oryginalny wygląd i właściwości. Powierzchnię opaski pokryto folią, dlatego też wykazuje odporność na odkształcenia mimo deszczu lub niskich temperatur. Produkt posiada odblaskowy, żółty kolor – w związku z czym pozostaje widoczny nawet z dużej odległości.

     Specyfikacja techniczna

     KolorŻółty
     MateriałFlok i folia
     Obszar zastosowaniaWewnętrzne i zewnętrzne
     Kod produktu5906881201022