icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Pozostałe akcesoria samochodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Opaski antypoślizgowe na koła 10 sztuk

Opaski antypoślizgowe na koła 10 sztuk

78,98
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Opaski antypoślizgowe na koła z powodzeniem zastępują znane od dawna łańcuchy. Dzięki nim uchronisz się przed poślizgiem. Zwiększysz także przyczepność samochodu w trudnych warunkach. To produkt niezbędny podczas zimowych wycieczek w góry. W naszej ofercie znajdziesz również inne elementy, które zadbają o Twoje bezpieczeństwo zimą.

  Cechy i zalety

  Opaski antypoślizgowe na koła 10 sztuk są bardzo dobrym i skutecznym zabezpieczeniem Twoich kół zimą. Dzięki nim samochód będzie jechał pod górę nawet w trudnych warunkach. Śliska nawierzchnia czy stromy podjazd przestaną być problemem. Opakowanie zawiera dziesięć sztuk, czyli po pięć na każde koło z osi. Opaski antypoślizgowe na koła charakteryzują się szybkim i bardzo łatwym montażem. W bagażniku samochodowym nie zajmują dużo miejsca. Możesz je mieć zatem zawsze przy sobie. W zestawie znajduje się również nożyk, którym odetniesz nadmiar opaski. Dzięki temu elementowi jazda po trudnej nawierzchni stanie się bezpieczna. Śnieg, piach, błoto, a nawet mokra trawa staną się przejezdne. Nasza oferta obejmuje wiele elementów samochodowych, zwiększających bezpieczeństwo na drodze.

  • Łatwy i szybki montaż
  • Zajmuje niewiele miejsca w bagażniku samochodowym
  • Produkt polski

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniakpl.
  KolorCzerwony
  MateriałPoliamid (PA)
  Kod produktu5901138389003