icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Pozostałe akcesoria samochodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Opaski antypoślizgowe na koła 10 sztuk

Opaski antypoślizgowe na koła 10 sztuk

78,98
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Opaski antypoślizgowe na koła z powodzeniem zastępują znane od dawna łańcuchy. Dzięki nim uchronisz się przed poślizgiem. Zwiększysz także przyczepność samochodu w trudnych warunkach. To produkt niezbędny podczas zimowych wycieczek w góry. W naszej ofercie znajdziesz również inne elementy, które zadbają o Twoje bezpieczeństwo zimą.

   Cechy i zalety

    Opaski antypoślizgowe na koła 10 sztuk są bardzo dobrym i skutecznym zabezpieczeniem Twoich kół zimą. Dzięki nim samochód będzie jechał pod górę nawet w trudnych warunkach. Śliska nawierzchnia czy stromy podjazd przestaną być problemem. Opakowanie zawiera dziesięć sztuk, czyli po pięć na każde koło z osi. Opaski antypoślizgowe na koła charakteryzują się szybkim i bardzo łatwym montażem. W bagażniku samochodowym nie zajmują dużo miejsca. Możesz je mieć zatem zawsze przy sobie. W zestawie znajduje się również nożyk, którym odetniesz nadmiar opaski. Dzięki temu elementowi jazda po trudnej nawierzchni stanie się bezpieczna. Śnieg, piach, błoto, a nawet mokra trawa staną się przejezdne. Nasza oferta obejmuje wiele elementów samochodowych, zwiększających bezpieczeństwo na drodze.

    • Łatwy i szybki montaż
    • Zajmuje niewiele miejsca w bagażniku samochodowym
    • Produkt polski

    Specyfikacja techniczna

    KolorCzerwony
    MateriałPoliamid (PA)
    Kod produktu5901138389003