Zobacz więcej Akcesoria do węży ogrodowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Nawadnianie ogrodu

Strzałka w prawo

Węże i wózki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Opaski zaciskowe ślimakowe Greenmill 10 szt.
Strzałka w prawo

Opaski zaciskowe ślimakowe Greenmill 10 szt.

9,98
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ślimakowa opaska jest przeznaczona do łączenia węży stosowanych w ogrodzie, m.in. karbowanych, nadciśnieniowych i podciśnieniowych. Wykorzystuje specjalny mechanizm zaciskający, który zapewnia łatwy montaż oraz skuteczną szczelność. W opakowaniu znajduje się 10 opasek o różnym zakresie obwodów. Opaski zostały wykonane z wytrzymałej stali ocynkowanej.

   Cechy i zalety

    Ślimakowa opaska zaciskowa przeznaczona jest do łączenia węży karbowanych nadciśnieniowych i podciśnieniowych – stosowana jest do węży ogrodowych. W opakowaniu znajduje się 10 sztuk opasek w różnych rozmiarach do wyboru, dzięki czemu zapewnia łatwe dopasowanie do węży o różnych grubościach. Części wyposażone są w specjalny mechanizm zaciskowy, który zapewnia odpowiednią szczelność. Elementy zostały wykonane ze stali ocynkowanej, dzięki czemu są odpowiednio wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników atmosferycznych, dlatego nie niszczeją w otoczeniu środowiskowych. W naszej ofercie znajdziesz również węże, złączki i trójniki do budowy systemu nawadniającego dopasowanego do potrzeb w Twoim ogrodzie.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałStal
     MarkaGreenmill
     Liczba sztuk w opakowaniu10
     PowłokaOcynkowany
     Przeznaczeniełączenie karbowanych węży nadciśnieniowych i podciśnieniowych oraz węży ogrodowych
     Kod produktu5904842721244