Zobacz więcej Oprawki z kablem

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Akcesoria oświetleniowe

Strzałka w prawo

Oprawki z kablem

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Oprawka E14 0ZAR-OPR14BAK bakelitowa

Oprawka E14 0ZAR-OPR14BAK bakelitowa

5,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oprawka bakelitowa stanowi nieodzowną część oświetlenia, które zakładasz w swoim domu. Służy do umieszczenia żarówki, która tym samym ma dostęp do instalacji elektrycznej. Dzięki jej użyciu sprawisz, że źródło światła będzie wyglądać estetycznie. Ten praktyczny element możesz umieścić w kloszu czy abażurze lub bezpośrednio na ścianie lub suficie.

   Cechy i zalety

    Oprawka bakelitowa stanowi funkcjonalny przedmiot, który służy do przyłączenia żarówki do instalacji elektrycznej. Mocujesz ją w oprawie, z której wychodzi zewnętrzny kabel, zasilający całość w gniazdku. Oprawa pomoże Ci zaaranżować oświetlenie punktowe w Twoim mieszkaniu. Produkt ten nadaje się do umieszczenia bezpośrednio na ścianie bądź suficie w dowolnym pomieszczeniu. Możesz go również zestawić z abażurem lub kloszem, przez co całość będzie się prezentowała atrakcyjnie i ozdobnie. Dostępny model wykonano z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Stanowi więc uniwersalny, pasujący do wielu aranżacji dodatek. Oprawka jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz odkształcenia. Masz pewność, że ten produkt posłuży Ci przez dłuższy czas.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu28mm
     Głębokość produktu59mm
     Szerokość produktu28mm
     Maksymalna moc żarówki60W
     KolorCzarny
     MateriałBakelit
     Kod produktu5902787200589