Zobacz więcej Oprawki z kablem

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Akcesoria oświetleniowe

Strzałka w prawo

Oprawki z kablem

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Oprawka E27 E19-E27-PW02 z pierścieniem biała
Strzałka w prawo

Oprawka E27 E19-E27-PW02 z pierścieniem biała

6,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oprawka z pierścieniem biała jest elementem oświetlenia punktowego, które zakładasz w swoim domu. Możesz ją zastosować również w innych pomieszczeniach, na przykład lokalu komercyjnym czy biurze. Element ten służy do umieszczenia w nim żarówki, która poprzez zewnętrzny kabel zyskuje dostęp do instalacji elektrycznej w gniazdku.

   Cechy i zalety

    Oprawka z pierścieniem biała to niewielki detal, który służy do przyłączenia żarówki do instalacji elektrycznej. Dzięki niej w bezpieczny sposób umieścisz źródło oświetlenia. Na jej zewnętrznej stronie przechodzi kabel, który stanowi główne element zasilania prądem. Dzięki oprawie możesz zaaranżować oświetlenie punktowe w Twoim mieszkaniu, piwnicy, garażu lub przydomowym warsztacie. Oprawka nadaje się do umieszczenia na ścianie bądź suficie, a także w kloszu czy abażurze, co daje Ci wiele możliwości aranżacyjnych. Dostępny produkt wykonano z tworzywa sztucznego w uniwersalnym kolorze czarnym. Jest odporny na odkształcenia i uszkodzenia mechaniczne. W ofercie znajdziesz również wiele innych podobnych elementów w kilku wersjach kolorystycznych.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu100mm
     Głębokość produktu50mm
     Szerokość produktu80mm
     Maksymalna moc żarówki50W
     KolorBiały
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5900280901903