Zobacz więcej Oprawki z kablem

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Akcesoria oświetleniowe

Strzałka w prawo

Oprawki z kablem

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Oprawka E27 E27-PW06 gładka biała
Strzałka w prawo

Oprawka E27 E27-PW06 gładka biała

5,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oprawka gładka biała to element, przy pomocy którego mocujesz źródło oświetlenia. Dzięki temu zyskuje ono stabilne podłączenie do instalacji elektrycznej. Tym sposobem samodzielnie tworzysz element światła punktowego, które zakładasz w swoim domu. Możesz go umieścić również w przydomowym warsztacie, czy garażu, montując na ścianie lub suficie.

   Cechy i zalety

    Oprawka gładka biała to funkcjonalny element, dzięki któremu zamocujesz żarówkę. Wkręcając ją do oprawy, łączysz jednocześnie z kablem, który następnie uruchamia zasilanie w gniazdku elektrycznym. Dzięki niej w bezpieczny sposób umieścisz źródło oświetlenia, tworząc światło dodatkowe w Twoich wnętrzach. Taki detal przyda się nie tylko w mieszkaniu, możesz go z powodzeniem zastosować również w garażu czy przydomowym warsztacie. Oprawka posłuży Ci do stworzenia wielu aranżacji. Nadaje się do umieszczenia na dowolnej ścianie bądź suficie. Możesz ją również zestawić z kloszem lub abażurem, tworząc efektowną, ozdobną całość. Produkt wykonano z czarnego tworzywa sztucznego, odpornego na uszkodzenia czy zagniecenia. Masz pewność, że element ten posłuży Ci przez długi czas.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu110mm
     Głębokość produktu40mm
     Szerokość produktu85mm
     Maksymalna moc żarówki50W
     KolorBiały
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5900280901897