icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Oprawki z kablem

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Akcesoria oświetleniowe

Strzałka w prawo

Oprawki z kablem

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Oprawka E27 ON-20 metalowa
Strzałka w prawo

Oprawka E27 ON-20 metalowa

17,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dobrze dobrana oprawka jest jedną z najważniejszych części takich elementów sieci elektrycznej jak lampy. Produkt wykonano z mocnego materiału, którego montaż oraz użytkowanie są bezpieczne. Możesz z łatwością samodzielnie zainstalować lub wymienić oprawkę, przedłużając żywotność jednej ze swoich lamp lub innych opraw oświetleniowych.

   Cechy i zalety

    Metalowa oprawka służy do zamontowania w lampie. Dzięki niej napięcie z podłączonego do prądu przewodu przechodzi do żarówki, umożliwiając jej działanie. Oprawkę wykonano z mocnego metalu, a dzięki jej funkcji izolacyjnej jest zabezpieczona przed dotknięciem, dzięki czemu nie przestanie działać i nie porazi prądem osobę dotykającą ją nawet podczas działania lampy. Dzięki prostemu montażowi możesz wymienić uszkodzony element z używanej lampy lub własnoręcznie stworzyć ciekawą i oryginalną oprawę oświetleniową. Oprawka ma złoty kolor, co sprawia, że będzie pasowała do innych elementów w podobnych barwach, na przykład platynowanych. W ofercie naszego sklepu znajdziesz także inne oprawki, które różnią się materiałem wykonania, rozmiarem gwintu oraz kolorami.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu55mm
     Głębokość produktu65mm
     Szerokość produktu55mm
     KolorZłoty
     MateriałMetal
     Kod produktu5901730200195