Zobacz więcej Oprawki z kablem

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Akcesoria oświetleniowe

Strzałka w prawo

Oprawki z kablem

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Oprawka gwintowana biała E14

Oprawka gwintowana biała E14

5,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Widoczny tutaj produkt stanowi nieodzowną część oświetlenia, które zakładasz w swoim domu, biurze czy lokalu. Oprawka ta będzie służyła do umieszczenia żarówki dla jej bezpiecznego mocowania – dzięki jej użyciu sprawisz, że źródło światła będzie wyglądać estetycznie. Możesz umieścić ją w kloszu czy abażurze lub bezpośrednio na ścianie lub suficie.

   Cechy i zalety

    Oferowany tutaj przedmiot pomoże Ci odpowiednio zaaranżować oświetlenie w Twoim mieszkaniu, biurze czy lokalu. Za pomocą tej oprawki estetycznie obudujesz żarówkę i sprawisz, że będzie mogła ona bezpiecznie działać – umożliwi jej prawidłowe podłączenie do prądu i utworzenie pożądanego źródła światła. Produkt ten jest odpowiedni do umieszczenia bezpośrednio na ścianie bądź suficie w Twoim pomieszczeniu. Oprawkę jednak możesz również osłonić abażurem czy kloszem lub umieścić w specjalnym kinkiecie lub plafonie, żeby stworzyć pożądany efekt oświetleniowy i ozdobić swoją przestrzeń. Prezentowany model jest wykonany z tworzywa sztucznego w kolorze białym, dzięki czemu jest klasycznym i odpornym na uszkodzenia wyrobem.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu120mm
     Głębokość produktu30mm
     Szerokość produktu80mm
     Maksymalna moc żarówki50W
     Napięcie zasilania230V
     KolorBiały
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5900280901859