Zobacz więcej Oprawki z kablem

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Akcesoria oświetleniowe

Strzałka w prawo

Oprawki z kablem

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Oprawka LED Systems E27 z wyłącznikiem

Oprawka LED Systems E27 z wyłącznikiem

17,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Idealne źródło oświetlenia możesz wykonać samodzielnie, wykorzystując prezentowaną oprawkę z wyłącznikiem. Posiada ona wtyk na popularny gwint E27, dlatego możesz zastosować ją w wielu lampach. Dzięki wyłącznikowi jest szczególnie funkcjonalna i pozwoli Ci na wygodne korzystanie z oświetlenia w takich pomieszczeniach jak sypialnia czy salon.

   Cechy i zalety

    Element, który może stanowić część wymienną lub montażową, to oprawka metalowa – zastosujesz ją w swojej instalacji oświetleniowej w domu, lokalu czy biurze. Za jej pomocą możesz dostosować większość lamp do żarówek z popularnym gwintem E27, a także stworzyć źródło oświetlenia własnego projektu, kompletując wszelkie akcesoria samodzielnie. Oprawka metalowa może również zastąpić zużytą lub zepsutą część, więc wykorzystasz ją również do napraw. Dzięki temu, że posiada wyłącznik, odznacza się szczególną funkcjonalnością i przydatnością – pozwoli Ci na wygodne korzystanie z oświetlenia choćby w sypialni. Możesz umieścić ją przy łóżku – w lampce nocnej lub przy fotelu w salonie, gdzie umieścisz ją w oprawie oświetleniowej służącej do czytania.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu75mm
     Głębokość produktu44mm
     Szerokość produktu44mm
     Napięcie zasilania230V
     KolorZłoty
     MateriałCeramika i metal
     Kod produktu5908311362259