Zobacz więcej Oprawki z kablem

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Akcesoria oświetleniowe

Strzałka w prawo

Oprawki z kablem

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Oprawka odchudzona E27 biała
Strzałka w prawo

Oprawka odchudzona E27 biała

4,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oprawka odchudzona biała to okrągły element, służący do stabilnego umocowania żarówki. Przy pomocy dodatkowych detali, jak kabel zasilający, możesz samodzielnie stworzyć źródło oświetlenia punktowego, które przyda się w Twoim domu.

   Cechy i zalety

    Oprawka odchudzona biała stanowi nieodzowną część oświetlenia, które zakładasz w swoim domu, biurze czy lokalu. Służyła ona do umieszczenia żarówki dla jej bezpiecznego mocowania – dzięki jej użyciu sprawisz, że źródło światła będzie wyglądać estetycznie. Możesz umieścić ją w kloszu czy abażurze lub bezpośrednio na ścianie lub suficie. Oprawka nadaje się do zastosowania nie tylko we wnętrzach mieszkalnych, ale wszędzie tam, gdzie potrzebujesz dodatkowego źródła światła. Sprawdzi się w przydomowym warsztacie, piwnicy lub garażu. Możesz jej użyć także w swojej pracy. Produkt wykonano z odpornego na zgniecenia i uszkodzenia mechaniczne tworzywa sztucznego. Posłuży Ci więc przez dłuższy czas. W ofercie znajdziesz również podobne elementy w różnych wariantach i innej kolorystyce.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu40mm
     Głębokość produktu47mm
     Szerokość produktu40mm
     Maksymalna moc żarówki60W
     Napięcie zasilania230V
     KolorBiały
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5902176568054