Zobacz więcej Oprawki z kablem

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Akcesoria oświetleniowe

Strzałka w prawo

Oprawki z kablem

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Oprawka odchudzona E27 czarna
Strzałka w prawo

Oprawka odchudzona E27 czarna

4,58
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oprawka odchudzona czarna to niewielki, okrągły element, do którego mocujesz żarówkę poprzez wkręcenie. Dzięki temu zyskuje ona stabilne oparcie a po podłączeniu do kabla i zasilania elektrycznego może stanowić element oświetlenia. Oprawa nadaje się do umieszczenia bezpośrednio na ścianie lub suficie dowolnego pomieszczenia.

   Cechy i zalety

    Oprawka odchudzona czarna stanowi niewielki detal, przy pomocy którego możesz stworzyć źródło oświetlenia dodatkowego, punktowego. Jest to element, dzięki któremu zamocujesz żarówkę poprzez wkręcenie. Łączysz ją tym samym z pozostałymi elementami, które finalnie mają podłączenie do instalacji elektrycznej. W ten sposób, stworzysz niewielką lampkę, którą możesz zawiesić na ścianie lub suficie. Nadaje się ona również do zestawienia z kloszem, dzięki czemu zyska dodatkowo efektowną oprawę. Produkt został wykonany z tworzywa sztucznego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Możesz go umieścić nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale również w przydomowym warsztacie lub garażu. W ofercie znajdziesz wiele modeli podobnego detalu w różnych kolorach.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu40mm
     Głębokość produktu47mm
     Szerokość produktu40mm
     Maksymalna moc żarówki50W
     Napięcie zasilania230V
     KolorCzarny
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5900280901873