Zobacz więcej Oprawki z kablem

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Akcesoria oświetleniowe

Strzałka w prawo

Oprawki z kablem

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Oprawka OTE27-6/L bakelitowa czarna

Oprawka OTE27-6/L bakelitowa czarna

7,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oprawka bakelitowa czarna to niewielki detal, który jest częścią elementu oświetlenia w Twoim domu. Nadaje się do umieszczenia w nim żarówki, dzięki czemu źródło światła będzie miało bezpieczne podłączenie do instalacji elektrycznej. Możesz go zamocować w kloszu lub abażurze lampy lub też przytwierdzić bezpośrednio na ścianie czy suficie.

   Cechy i zalety

    Oprawka bakelitowa czarna to niewielki, ale funkcjonalny przedmiot, który pomoże Ci odpowiednio zaaranżować oświetlenie w Twoim mieszkaniu. Możesz go użyć również w pomieszczeniu komercyjnym - jak lokal lub w swoim miejscu pracy. Wszędzie tam, gdzie planujesz umieścić oświetlenie punktowe. Przy pomocy tej oprawki estetycznie obudujesz żarówkę i sprawisz, że będzie mogła ona bezpiecznie działać. Umożliwisz jej prawidłowe podłączenie do prądu i utworzenie źródła światła. Produkt ten nadaje się do umieszczenia bezpośrednio na ścianie bądź suficie w dowolnym pomieszczeniu. Dostępny model wykonano z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym, dzięki czemu jest klasycznym i odpornym na uszkodzenia wyrobem. W ofercie znajdziesz również inne modele produktu o tym samym zastosowaniu.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu39mm
     Głębokość produktu58mm
     Szerokość produktu39mm
     Maksymalna moc żarówki100W
     KolorCzarny
     MateriałBakelit
     Kod produktu5902787200800