Zobacz więcej Oprawki z kablem

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Akcesoria oświetleniowe

Strzałka w prawo

Oprawki z kablem

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Oprawka remontowa Wiwa OPR-01

Oprawka remontowa Wiwa OPR-01

4,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oprawka remontowa zapewni Ci tymczasowe źródło światła w trakcie różnorakich prac budowlanych. Jest ona wyposażona w wytrzymały kabel i specjalną zawieszkę, dzięki której oprawkę zawiesisz wygodnie na suficie pomieszczenia. Produkt jest wykonany z lekkiego acz wytrzymałego tworzywa sztucznego – odpornego na przepięcia i uszkodzenia mechaniczne.

   Cechy i zalety

    Oferowany tutaj produkt to element będący częścią oświetlenia – posłuży Ci jako oprawka do żarówki. Oprawka ta może posłużyć Ci do szybkiego uzyskania tymczasowego oświetlenia potrzebnego Ci podczas remontu bądź innych prac budowlanych. Świetnie się też nada jako dodatkowe źródło światła w pomieszczeniach gospodarczych. Produkt jest prosty w montażu. Akcesorium wyposażone jest w kabel oraz specjalną zawieszkę, dzięki której całość wygodnie zamontujesz na suficie. Oprawkę wykonano z solidnego tworzywa sztucznego odpornego zarówno na przepięcia, jak i wyższe temperatury wydzielające się podczas pracy żarówki o niewielkiej mocy. Prezentowana tutaj oprawka została wykończona w kolorze białym, jest lekka i poręczna. Do pracy potrzebuje użycia standardowych żarówek.

    • Wykonane z wysokiej jakości tworzywa
    • Przewód do podłączenia
    • Cylindryczny kształt

    Specyfikacja techniczna

    Maksymalna moc żarówki60W
    Napięcie zasilania250V
    KolorBiały
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5902694965069