icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Taczki ogrodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Taczki ogrodowe

Strzałka w prawo

Oś kołowa do taczki Verve fi 10 x 120 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Oś kołowa do taczki Verve fi 10 x 120 mm
7,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Do przewiezienia pociętego drewna, sypkiego materiału czy też narzędzi ogrodowych posłuży Ci taczka. Aby narzędzie ogrodowe było sprawne, warto zastosować odpowiednią oś kołową. Drążek wraz z śrubami jest niezbędny do pracy koła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji odpornej na uszkodzenia stali, akcesorium zachowa pierwotny kształt przez długi czas.

  Cechy i zalety

  Oś kołowa to element, który po zamocowaniu do taczki czy też wózka pozwoli na wygodne użytkowanie sprzętu ogrodowego. Dzięki niej możesz w łatwy sposób przewieźć sypki materiał na plac budowy czy przetransportować drewno z sadu czy sadzonki z ogrodu. Oś została wykonana z wytrzymałej stali, dlatego cechuje się odpornością na uszkodzenia. Nie pęknie także w trakcie użytkowania. Dzięki temu przez długi czas będziesz korzystał z ogrodowej taczki podczas różnych prac. W naszym asortymencie znajdziesz także oś o innej średnicy, co umożliwi dopasowanie jej do koła. Możesz ją samodzielnie zamocować. Wśród proponowanych przez nas narzędzi ogrodowych znajdziesz nie tylko akcesoria, ale także różne modele taczek – spawane, metalowe lub tłoczone.

   Specyfikacja techniczna

   Typ produktuOś do taczki
   Typ opakowaniaszt.
   MarkaVerve
   Kod produktu3663602833253